سومین تراست
سومین تراست گلرنگ ونچرز
پروژه‌های تحقیق و توسعه
در تاریخ بیست و یکم خرداد 1401
رویداد سومین تراست گلرنگ‌ونچرز با محوریت برنامه اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه و اعتبار مالیاتی سرمایه‌گذاری با حضور مدیران ارشد شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

سومین رویداد تراست گلرنگ ونچرز با محوریت برنامه اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه و اعتبار مالیاتی سرمایه­‌گذاری قانون جهش تولید دانش‌بنیان با حضور مدیران عامل و مدیران تحقیق و توسعه شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ؛ روز یکشنبه 21 خرداد برگزار شد.

گلرنگ ونچرز 21 خرداد 1402 میزبان 40 نفر از مدیران عامل، تحقیق و توسعه، معاونین و مشاورین شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ بود. مهندس علیرضا شجاع مرادی، مشاور معاونت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و مسئول برنامه­‌های اعتبار مالیاتی معاونت علمی با حضور در این رویداد به عنوان مدرس، پیرامون شرایط تدوین پروژ‌های تحقیق و توسعه شرکت‌ها و سرمایه­‌گذاری به ارائه پرداخته و پس از آن شرکت‌کنندگان سؤالاتی را مطرح نمودند و به تعامل با یکدیگر پرداختند.

شرکت‌کنندگان این رویداد از 29 شرکت بوده که 30% از آن‌ها؛ مدیران عامل، 25% مدیران میانی، 20% معاونین و مشاورین، 20% رئیس و 5% کارشناس بودند.

این رویداد در سالن کنفرانس شماره 2 برج گلرنگ برگزار شده که می‌توانید کلیپ آن را مشاهده فرموده و فایل ارائه را دانلود کنید.

گالری تصاویر خرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =