رویداد تراست
چهارمین تراست گلرنگ ونچرز
خدمات نوآوری و شکوفایی
در تاریخ بیست و نهم آبان 1401
چهارمین رویداد تراست گلرنگ ونچرز با محوریت معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت‌های دانش‌بنیان گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

دوشنبه 29 آبان ماه 1402 گلرنگ ونچرز با همکاری معاونت تأمین مالی گروه صنعتی گلرنگ؛ میزبان مدیران عامل و مدیران مالی شرکت‌های دانش‌بنیان زیر مجموعه این گروه صنعتی بود. چهارمین تراست گلرنگ ونچرز با حضور افرادی از 20 شرکت برگزار گردید. شرکت‌کنندگان این رویداد در مجموع شامل 40 نفر به نسبت 7.5 درصد از معاونین، 30 درصد از مدیران عامل و مدیران میانی، 27.5 درصد از رئیسان، 20 درصد از سرپرستان و کارشناسان ارشد و در نهایت 15 درصد از کارشناسان شرکت‌ها بودند.

دکتر مصطفی بغدادی مدیر توسعه اکوسیستم نوآوری و مهندس محسن نوتاش مدیر ارتباط با مشتری؛ مهمانان این رویداد از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بودند که راجع به خدمات آن به گفت و گو پرداختند. این رویداد با معرفی کوتاهی از گلرنگ ونچرز توسط مدیرعامل این شرکت؛ سولماز صادق‌نیا شروع شد و با ارائه خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه یافت. در پایان حضار به پرسش و پاسخ و شبکه‌سازی پرداختند. تراست چهارم گلرنگ ونچرز با حضور دکتر هادی قانعی؛ معاون تأمین مالی گروه صنعتی گلرنگ برگزار گردید.

مجموعه رویدادهای تراست به‌ عنوان دورهمی‌های صمیمانه دانش‌محور و با هدف هم‌فکری، همراهی، یادگیری، تعامل و شبکه‌سازی در سطح گروه صنعتی گلرنگ برگزار می‌شوند. این رویداد در راستای توسعه اکوسیستم نوآوری توسط گلرنگ ونچرز به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر این گروه صنعتی تاکنون با چهار موضوع برگزار شده‌ است.

  •  تراست اول با محوریت قانون جهش تولید دانش‌بنیان
  • تراست دوم با محوریت تکنولوژی
  • تراست سوم با محوریت تدوین پروژه‌های تحقیق و توسعه مشمول اعتبار مالیاتی
  • تراست چهارم با محوریت معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

ما مجذوب آینده‌ایم؛ فرای محدودیت‌ها 

گالری تصاویر آبان 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =