ماسترفوده

حضور ماسترفوده به همراهی گلرنگ‌ونچرز در رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

 

شرکت‌ ماسترفوده با همراهی گلرنگ ونچرز در رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری حضور یافت. این رویداد با حضور گسترده شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه صنایع غذایی از سراسر کشور و بازیگران قدرتمند این صنعت چون گروه زر، پگاه، میهن، باراکا، سه نان و ماسترفوده، سه‌شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

ارائه ماسترفوده و عقد تفاهم‌نامه

در این رویداد ابتدا شرکت‌های مطرح در صنعت غذا، نیازهای فناورانه خود را برای 58 شرکت‌ دانش‌بنیان و فناور ارائه نمودند. یکی از این شرکت‌ها ماسترفوده بود که به ارائه نیازهای فناورانه خود در حوزه آدامس و پاستیل پرداخت. این شرکت در ادامه رویداد، پیرامون راهکارهای تبادل دانش و فناوری با شرکت‌های‌ دانش‌بنیان و فناور کوچک، در جلسات B2B مذاکراتی را انجام داده و برای ادامه مسیر بین آن‌ها تفاهم‌نامه‌هایی منعقد گردید.

نیازهای فناورانه‌ای که از زبان دکتر علی اکبر همتی‌نژاد، مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت صنایع غذایی ماسترفوده بیان گردید شامل؛ افزایش پایداری رنگ‌های طبیعی در شلف لایف محصول پاستیل و پوشاندن پس‌طعم‌های نامطلوب بر اثر افزودن ویتامین‌ها، مواد معدنی و انرژی‌زا در محصولات آدامس بودند. یکی دیگر از بخش‌های این رویداد؛ نمایشگاه محصولات و دستاوردهای شرکت‌های فناور و شرکت‌های صنایع غذایی بود که در این بخش نیز؛ ماسترفوده علاوه بر ارائه محصولات خود، به شبکه‌سازی با دیگر شرکت‌های بزرگ و کوچک در این صنعت پرداخت. علاوه بر ماسترفوده، دو شرکت پژوهش گستران تغذیه آسان و مایازیست فرایند نیز از گروه صنعتی گلرنگ؛ در نمایشگاه این رویداد حضور داشتند.

فعالیت‌های گلرنگ ونچرز برای حل نیازهای فناورانه

برگزاری و همکاری برای شرکت در رویدادهای حوزه نوآوری که در داخل و خارج از کشور برگزار می‌گردند؛ یکی از فعالیت‌های گلرنگ ونچرز برای شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ می‌باشد. در برخی مواقع شرکت‌ها نیازها و مسائل فناورانه‌ای دارند که ترجیح می‌دهند شرکتی بالغ راهکارهایی را برای آن ارائه دهد. در این موقعیت بر اساس ترجیح آن شرکت، با مدل سرمایه‌گذاری خطرپذیر و دریافت سهام، خرید محصول/ خدمت، ادغام و اکتساب آن راهکار، ارتباط بین شرکت درخواست‌دهنده و تیم مربوطه طی چنین برنامه‌‌هایی ایجاد می‌گردد.

گلرنگ ونچرز به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه صنعتی گلرنگ؛ در تلاش است با ایجاد مسیرهای متفاوتی، جهت رقم زدن شبکه ارتباطی بین شرکت‌های گروه و اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری داخل و خارج از کشور گام بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =