حضور گلرنگ‌ونچرز در نمایشگاه بیستمین سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ

همزمان با بیستمین سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ با هدف معرفی شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ و تقویت شبکه سازی بین همکاران از تاریخ 19 الی 24 آذر 1402 نمایشگاه بیستمین سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی گروه صنعتی گلرنگ، نمایشگاه با حضور آقای مهدی فضلی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل و آقای مسعود سزاوار ذاکریان قائم مقام گروه صنعتی گلرنگ و همچنین خانم فضلی نایب رییس هیات مدیره گلرنگ ونچرز افتتاح گردید.

پس از برگزاری آیین افتتاحیه، مدیران عامل گروه صنعتی گلرنگ از تمامی غرفه‌ها و همچنین غرفه گلرنگ ونچرز بازدید داشتنه و به گپ و گفت با افراد پرداختند. در غرفه گلرنگ ونچرز سولماز صادق نیا به عنوان مدیرعامل به ارائه کلیات پرداخته و پس از آن هستی فضلی به ارائه فعالیت های بین الملل، فرگل برومند به ارائه جایزه نوآوری و زهره لورک به ارائه فعالیت‌های مربوط به توسعه اکوسیستم نوآوری در داخل و خارج از گروه صنعتی گلرنگ پرداختند.

این نمایشگاه در 6 روز ادامه داشت و گلرنگ ونچرز با توجه به ماهیت خود، از المان‌های مختلف نوآوری و گیمیفیکیشن کمک گرفته و به ارائه فعالیت های خود در بین همکاران گروه صنعتی گلرنگ پرداخت.

این نمایشگاه ویژه گروه صنعتی گلرنگ بوده و برای اولین بار به بهانه بیستمین سالروز تاسیس آن با پشتوانه نیم قرن تجربه برگزار شد. سال 1351 شرکت تولیدی-شیمیایی پاکشو با برند گلرنگ فعالیت خود را آغاز کرده که نیم قرن از آن می گذرد و پس از آن شرکت گلپخش اول ثبت شده و در ادامه دیگر شرکت ها نیز شروع به کار کردند، اما در تکمیل این زنجیره در سال 1382، هلدینگ گروه صنعتی گلرنگ ثبت شده که هم اکنون در آستانه 20 سالگی آن می‌باشیم و به این بهانه در برج گلرنگ گرد هم آمده تا بیشتر با جزئیات فعالیت های یکدیگر در شرکت های زیرمجموعه آشنا شده و به شبکه سازی بپردازیم.

چرا که باور داریم #باهم_نوآورتریم.

گلرنگ ونچرز در این نمایشگاه در راستای توسعه اکوسیستم خود از برخی فعالین و متخصصین حوزه نوآوری و فناوری دعوت بعمل آورده و افتخار میزبانی شرکت هایی مانند فناپ، مپنا (مکو)، اسمایلینو، فینووا، وی‌کست، دیجیاتو، کارنگ، پیوست و …. را در غرفه خود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =